top of page
  • Internet Removals

Bouwbedrijf - google review verwijderen.


project samenvatting

De directeur van een groot bouwbedrijf in Rotterdam nam contact op met ons team met betrekking tot het verwijderen van een enkele recensie op zijn Google Mijn Bedrijf-vermelding die hij als onjuist en zeer lasterlijk beschouwde.


Het bedrijf was onderworpen aan een valse beoordeling van een oud personeelslid.


Ons team deed de klant een voorstel voor een vergoeding en begon na acceptatie met de procedure.


De strategie

Ons team werkte samen met de klant om de valse aard van elke verklaring te identificeren en om informatie te verkrijgen die een dergelijke claim zou ondersteunen.


De inhoud in kwestie was niet anders dan duizenden beoordelingen die we eerder hadden verwijderd en als zodanig konden we uit deze successen putten om een aanvraag bij Google te plaatsen die de grootste kans op succes zou hebben.


De uitkomst

Binnen 24 uur hadden we de zeer schadelijke en verontrustende recensie verwijderd.


Voor meer info neem contact op met ons team in NederlandJeffrey Apeldoorn Reputation Analyst japeldoorn@internetremovals.com Internet Removals (Europe) The Content Removal Experts +31 20 2444 677 Joop Geesinkweg 901-999 1114 AB Amsterdam the Netherlands www.internetremovals.nl

1 weergave0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page